BTPROJECT – PROFESJONALNE TORY ROWEROWE

Firma BT Project jest pionierem w dziedzinie budowy torów rowerowych w Polsce. To zespół składający się z projektantów, specjalistów branży budowlanej oraz czynnych rowerzystów, oferujący kompleksowe rozwiązania w zakresie projektowania i budowy torów i tras rowerowych.

Firma BT Project to gwarancja sprawnej inwestycji, bezpiecznego i nieszablonowego obiektu o przetestowanych parametrach.

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

logo poznańskiego lidera przedsiębiorczości

POZNAŃSKI LIDER PRZEDSIĘBIORCZOŚCI 2023
Jest to konkurs organizowany przez Powiat Poznański. Laureatem Konkursu o tytuł “Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości” może zostać średni, mały lub mikroprzedsiębiorca oraz Startup działający na terenie Metropolii Poznań, który notuje sukcesy na rynku, posiada ciekawą ofertę, wykorzystuje innowacje i nowoczesne metody organizacji pracy, rzetelnie wywiązuje się ze swoich zobowiązań, a prowadzona przez niego działalność jest przyjazna ludziom i środowisku.

FIRMA NA MEDAL oraz PRODUKT NA MEDAL
przyznane przez Klub Sportowa Polska w ramach programu “Budujemy Sportową Polskę”.
Wyróżnienia w XVII edycji wydarzenia organizowanego od 1999 r. firma BTProject otrzymała m.in. za pionierską działalność
w dziedzinie budowy torów i tras rowerowych w Polsce oraz za najbardziej innowacyjny produkt – rowerowy plac zabaw PUMPTRACK, jako obiekt sportowy nowej generacji. Patronat nad konkursem sprawują: Polski Komitet Olimpijski, Stowarzyszenie Architektów Polskich oraz marszałkowie województw.

nagroda_02

ZŁOTY MEDAL MIĘDZYNARODOWYCH TARGÓW POZNAŃSKICH
to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na rynku budowlanym. Jest przyznana najwyższej jakości innowacyjnym produktom. Międzynarodowi sędziowie wybierają laureatów po poddaniu ich rygorystycznej ocenie ekspertom w dziedzinie budownictwa
i projektowania.

nagroda_4

ISPO BRANDNEW
to największy na świecie konkurs start-up-ów w branży artykułów sportowych.
Nagroda koncentruje się na innowacyjności produktów i marek za nimi stojących. Każdego roku najlepsi kandydaci wybierani są przez międzynarodowe jury. Eksperci wybierają zwycięzców na podstawie: jakości produktu, stopnia innowacyjności, design-u, potencjału rynkowego i marketingowego.

SAR-2014 (1)

WYRÓŻNIENIE SPORTOWA ARCHITEKTURA REGIONU 2014
w prestiżowym konkursie Budowniczy Polskiego Sportu organizowanego przez Polski Klub Infrastruktury Sportowej.
Rekomendacja do konkursu wystawiona przez Marszałka i Zarząd Województwa Podlaskiego: „Inwestycją godną uwagi zarówno
ze względu na jej sportowy charakter jak również, wyróżniającą ją spośród innych pod względem architektonicznym jest tor rowerowy pumptrack, który powstał w Kolnie”

NALEŻYMY DO

WSPÓŁPRACUJEMY