DOŁĄCZ DO NASZEGO TEAM-u I BUDUJ Z NAMI TORY

W POLSCE I ZA GRANICĄ

Pracuj jako brygadzista na budowach BT Project.

Praca przy budowie tras i torów wymaga wielu talentów jednocześnie, a kiedy dodać do tego kierowanie ekipą budowniczych i zarządzanie placem budowy otrzymujemy zadanie dla prawdziwego wyjadacza.

  • Potrafisz biegle obsługiwać szereg różnych maszyn budowlanych?
  • Umiesz efektywnie delegować zadania?
  • Jesteś komunikatywny?
  • Rozliczanie budów nie jest ci obce?
  • Działanie pod presją czasu daje Ci motywację?
  • Wymiatasz na rowerze?

 

Bardzo doceniamy takie osoby, dlatego możesz liczyć na wynagrodzenie adekwatne do Twoich wysokich umiejętności.

To nie jest praca sezonowa. Zależy nam na stałej współpracy, dlatego nasi specjaliści są zatrudnieni na pełen etat lub na podstawie umów B2B.

 

Miesięczne wynagrodzenie od 8000 zł netto.

Aplikuj za pomocą formularza:


Pracuj jako budowniczy  torów rowerowych.

Cały rok poszukujemy pracowników, którzy mogą dołączyć do naszego zespołu na stałe, ale również wolnych strzelców do pracy przy pojedynczych projektach.

Jesteś aktywny, lubisz wyzwania, a głowę masz pełną pomysłów? Nie boisz się ciężkiej pracy? Dobre chęci, uczciwość i rzetelność to cechy, których od Ciebie oczekujemy! Jeśli twoją pasją są sporty grawitacyjne, niekoniecznie rowerowe – będzie to dodatkowy atut, każdy punkt widzenia jest dla nas cenny.

Poszukujemy pracowników na stałe, ale także wolnych strzelców do pracy przy pojedynczych projektach.

 

Miesięczne wynagrodzenie 5000-7000 zł netto.

Aplikuj za pomocą formularza:


Pracuj jako Junior Architekt.

Szukasz miejsca do odbycia praktyk? Świetnie trafiłeś, z chęcią pomożemy! W naszym zespole mamy architekta uprawnionego do podpisania Twojego dziennika praktyk.

Z nami rozwiniesz skrzydła pod okiem doświadczonych projektantów! Do Twoich zadań będzie należało między innymi tworzenie koncepcji, w tym na przykład skalowanie map, zliczanie parametrów, powierzchni czy długości torów. Ponadto nasi projektanci dopilnują, żeby wiedza zdobyta podczas stażu okazała się przydatna w dalszej karierze. 

Zależy nam na ludziach otwartych, kreatywnych, z wyobraźnią przestrzenną i poczuciem estetyki. Dodatkowym atutem będzie znajomość programów graficznych.

Staż jest płatny, a czas jego trwania ustalamy indywidualnie.

Aplikuj za pomocą formularza: